Paslaugos

Mitybos programos – šeimai, svorio kontrolei, sveikatos išsaugojimui, sveikos mitybos kursai – „Tapk savo mitybos specialistu!“, maisto produktų analizės, pirkėjo atmintinė, sveikuoliškų receptų knygos, konsultacijos ir dar daugiau!

KNYGA + KOMPAKTINIS DISKAS

DARBO ĮRANKIS–KNYGA „SVEIKO MAISTO GAMYBA. 322 TECHNOLOGINIŲ KORTELIŲ, VALGIARAŠČIŲ IR METODINĖS MEDŽIAGOS RINKINYS“+CD DOVANA

Užsisakykite sukurtą maisto technologės Ramintos Bogušienės PIRMĄ LIETUVOJE DARBO ĮRANKĮ–KNYGĄ – net 784 puslapių SVEIKO MAISTO GAMYBA. 322 TECHNOLOGINIŲ KORTELIŲ, VALGIARAŠČIŲ IR METODINĖS MEDŽIAGOS RINKINĮ su profesionaliomis nuotraukomis ir kompaktiniu disku (CD)  ir palengvinkite savo darbą!

SKIRTA sveikatos priežiūros ir globos, švietimo ir ugdymo įstaigoms, kavinėms ir tiesiog namams!

Skaitykite knygos ištrauką

KVALIFIKACIJOS KĖLIMO MOKYMAI

Kvalifikacijos kėlimo nuotoliniai mokymai „Valgiaraščių sudarymo praktikumas“

Mokymai skirti: ugdymo, gydymo įstaigų, globos  ir senelių namų bei kitų viešąjį maitinimą organizuojančių įstaigų personalui (dietistams, maisto technologams, visuomenės sveikatos specialistams ir kita). Mokymų metu pateikiama metodinė medžiaga, reikalinga sudarant valgiaraščius bei jų savikontrolei vykdyti.
Data: rugpjūčio 10 d.
Trukmė: 4 ak. valandos, nuo 15 val.  iki 18 val.
Vieta: ZOOM platformoje.
DĖMESIO! PROGRAMA SUDERINTA SU SVEIKATOS PRIEŽIŪROS IR FARMACIJOS SPECIALISTŲ KOMPETENCIJŲ CENTRU IR REGISTRUOTA METAS SISTEMOJE.
Mitybos specialisto rengimo kursai Raminta Bogušienė
KVALIFIKACIJOS KĖLIMO MOKYMAI

Mitybos specialisto rengimo kursas su darbo įrankiais

Perimk žinias iš sveiko maisto technologės Ramintos Bogušienės ir suformuok įgūdžius bei gauk darbo įrankius!

Šie kursai rengti daugiau nei penkerius metus, tam kad perduoti visas sukauptas žinias ir paruošti rinkoje maitinimo srities profesionalus.

Kursas pritaikytas ugdymo, gydymo įstaigų, globos namų, viešojo maitinimo įstaigų specialistams (dietistams, maisto technologams, visuomenės sveikatos ir kokybės specialistams), dietetikos, visuomenės sveikatos, gyvensenos medicinos studentams, mitybos specialistams, treneriams, kurie tiesiogiai rengia technologines korteles, valgiaraščius, mitybos planus, bei restoranų ir kavinių viešojo maitinimo organizavimo specialistams.

Registruokis nemokamam kursų pristatymui kovo 30 d.

EL. RECEPTŲ KNYGA

101 sveiko maisto receptas

Siūlome naujieną – lengvų, greitai paruošiamų ir svarbiausia sveikų receptų idėjų šaltinį! Šioje knygoje rasite idėjų šeimos pietums, šventinei vakarienei ar įstabiam desertui.

Unikali galimybė šios receptų knygos dėka išplėsti savo kulinarines žinias, nustebinti artimuosius ir save! Atrasite naujus skonius ir įkvėpimą gaminti! Kartu su sveiko maisto technologe Raminta praturtinsite savo sveikos mitybos žinias, išmoksite greitai, lengvai, skaniai ir taupiai gaminti!

KVALIFIKACIJOS KĖLIMO MOKYMAI, paskaitos įrašas

Vaikų maitinimo organizavimas mokyklose ir darželiuose 2022

Mokymai skirti: virėjams, dietistams, visuomenės sveikatos specialistams, maisto technologams, ugdymo ir globos namų įstaigų vadovams ir kitiems už maitinimo organizavimą atsakingiems asmenims. Taip pat technologijų mokytojams ir visiems besidomintiems sveikatai palankiu maitinimu. 

Paskaitos įrašas, el. knyga, konsultacija

Sveika mityba praktiškai

Šį puikų mokymų paketą sudaro: 4 sav. aktyvi prieiga prie seminaro įrašo „Sveika mityba praktiškai“, asmeninis 7 dienų mitybos plano šablonas su pavyzdžiais, elektroninė net 88 sveikatai palankių receptų knygą4 sav. nuotolinės konsultacijos ir motyvacijos elektroniniu paštu, 1 asmeninė nuotolinė konsultacija per zoom su Raminta Bogušiene, bei elektroninis sertifikatas, priminsiantis Jums apie naujas žinias ir įgūdžius.

MITYBOS PROGRAMA-PLANAS

Individuali mitybos programa-planas „Sveikas ir lieknas“

Mitybos programa – išgryninta sistema, kuri lengvai ir su džiaugsmu pritaikoma kasdienybėje ir virsta gyvenimo būdu! Tai net 21 dienos (3 savaičių) mitybos planas ir net 148 puslapių el. knyga „101 Sveiko maisto receptas“ su nuotraukomis ir gaminimo patarimais. Nuostabi galimybė, nes dabar gaunate net dvi individualizuotas konsultacijas, bei 21 dienos konsultacijas el. paštu su Raminta.

SVEIKOS MITYBOS KURSAI

Tapk savo mitybos specialistu

Įrodyta, kad tinkama ir visavertė mityba daro poveikį fiziniam protiniam žmogaus vystymuisi, darbingumui bei ilgaamžiškumui, tai yra vienas pagrindinių, sveikatą saugančių bei palaikančių gyvensenos veiksnių. Šie kursai suteiks mitybos žinių, padės įgyti praktinių įgūdžių sveiko maisto gaminime, įgūdžių formavime, kaip išsaugoti normalų kūno svorį ir jaustis sveikai. Su šiais kursais gaunate: 5 online paskaitas (viso 20 ak. val.), kokybišką ir informatyvią dalomąją medžiagą, 7 dienų mitybos planą, praktines užduotis, el. receptų knygą, 60 min. online individualią konsultaciją ir 6 savaičių nuolatinę konsultaciją el. paštu bei motyvacinį palaikymą ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus uždaroje FB grupėje. Taip pat kursus vainikuos žinių įtvirtinimo sertifikatas.

MITYBOS PROGRAMA - PLANAS

Sveika ir soti šeima

Mitybos programa – išgryninta sistema, kuri lengvai ir su džiaugsmu pritaikoma kasdienybėje ir virsta gyvenimo būdu! Tai net 21 dienos (3 savaičių) mitybos planas ir net 148 puslapių el. knyga „101 Sveiko maisto receptas“ su nuotraukomis ir gaminimo patarimais. Nuostabi galimybė, nes dabar gaunate net dvi individualizuotas konsultacijas, bei 21 dienos konsultacijas el. paštu su Raminta.

NAUJIENLAIŠKIS

Naujausia informacija Jums!

Užsiprenumeruok naujienlaiškį ir gauk aktualiausią informaciją kaip išsirinkti kokybiškus maisto produktus, populiariausius sveiko maisto receptus, maisto produktų tyrimus, straipsnius ir naujausius mokymus mitybos temomis.

.
Scroll to Top