Paslaugos

Mitybos programos – šeimai, svorio kontrolei, sveikatos išsaugojimui, sveikos mitybos kursai – „Tapk savo mitybos specialistu!“, maisto produktų analizės, pirkėjo atmintinė, sveikuoliškų receptų knygos, konsultacijos ir dar daugiau!

stovykla
Mitybos programa

Mitybos ir sveiko maisto gamybos stovykla

Nors mitybos pagrindiniai principai žinomi daugeliui, tačiau jų taikymas praktikoje pavyksta tik retam žmogui.

Galimos keturios priežastys: pirma, dietų ir mitybos mitų gausa, neleidžianti atsirinkti mokslu pagrįstos informacijos. Antra, nemokėjimas išsirinkti individualiai jums tinkamų maisto produktų, mitybos režimo ir porcijų dydžio. Trečia, nežinojimas lengvų, greitų, skanių ir vertingų patiekalų receptų. Ketvirta, žinios dar nieko nereiškia, jos turi tapti įgūdžiais.

Būtent ši praktinė mitybos ir maisto gaminimo stovykla padės jums atsirinkti tinkamą mitybą, maisto produktus, išmokysite lengvai ir skaniai gaminti, bei suformuosite įgūdžius, kuriems taikysime 21 dienos palaikymo programą.

REGISTRACIJA (registruokitės jau dabar, rezervuokite vietą ir mes Jums atsiųsime rekvizitus avansiniam apmokėjimui)
ĮSIGYTI DABAR (rezervuokite sau vietą stovykloje, dėdami prekę į krepšelį ir sumokėdami pilną sumą)
PLATESNĖ INFORMACIJA (skaityti visą informaciją apie stovyklą)
KNYGA+KOMPAKTINIS DISKAS+KONSULTACIJOS

DARBO ĮRANKIS

Užsisakykite sukurtą maisto technologės Ramintos Bogušienės PIRMĄ LIETUVOJE DARBO ĮRANKĮ – net 784 puslapių KNYGĄ “SVEIKO MAISTO GAMYBA. 322 TECHNOLOGINIŲ KORTELIŲ, VALGIARAŠČIŲ IR METODINĖS MEDŽIAGOS RINKINYS” su profesionaliomis nuotraukomis ir kompaktiniu disku (CD) bei autorės konsultacijomis  ir palengvinkite savo darbą!

SKIRTA sveikatos priežiūros ir globos, švietimo ir ugdymo įstaigoms, kavinėms ir tiesiog namams!

Skaitykite knygos ištrauką

KNYGA

Sveiko maisto gamyba. 322 technologinių kortelių, valgiaraščių ir metodinės medžiagos rinkinys

Užsisakykite sukurtą maisto technologės Ramintos Bogušienės net 784 puslapių knygą “SVEIKO MAISTO GAMYBA. 322 TECHNOLOGINIŲ KORTELIŲ, VALGIARAŠČIŲ IR METODINĖS MEDŽIAGOS RINKINYS” su profesionaliomis nuotraukomis ir palengvinkite savo darbą!

SKIRTA sveikatos priežiūros ir globos, švietimo ir ugdymo įstaigoms, kavinėms ir tiesiog namams!

EL. RECEPTŲ KNYGA

101 sveiko maisto receptas

Siūlome naujieną – lengvų, greitai paruošiamų ir svarbiausia sveikų receptų idėjų šaltinį! Šioje knygoje rasite idėjų šeimos pietums, šventinei vakarienei ar įstabiam desertui.

Unikali galimybė šios receptų knygos dėka išplėsti savo kulinarines žinias, nustebinti artimuosius ir save! Atrasite naujus skonius ir įkvėpimą gaminti! Kartu su sveiko maisto technologe Raminta praturtinsite savo sveikos mitybos žinias, išmoksite greitai, lengvai, skaniai ir taupiai gaminti!

Paskaitos įrašas, el. knyga, konsultacija

Sveikas lieknėjimas

Šį puikų mokymų paketą sudaro: 4 sav. aktyvi prieiga prie seminaro įrašo „Sveikas lieknėjimas“, asmeninis 7 dienų mitybos plano šablonas su pavyzdžiais, elektroninė net 88 sveikatai palankių receptų knygą, 4 sav. nuotolinės konsultacijos ir motyvacijos elektroniniu paštu, 1 asmeninė nuotolinė konsultacija per zoom su Raminta Bogušiene, bei elektroninis sertifikatas, priminsiantis Jums apie naujas žinias ir įgūdžius.

INDIVIDUALI MITYBOS PROGRAMA

Mitybos planas „Sveika ir soti šeima“ + el. knyga „101 Sveiko maisto receptas”+konsultacijos

Mitybos programa – išgryninta sistema, kuri lengvai ir su džiaugsmu pritaikoma kasdienybėje ir virsta gyvenimo būdu! Tai net 21 dienos (3 savaičių) mitybos planas ir net 148 puslapių el. knyga „101 Sveiko maisto receptas“ su nuotraukomis ir gaminimo patarimais. Nuostabi galimybė, nes dabar gaunate net dvi individualizuotas konsultacijas, bei 21 dienos konsultacijas el. paštu su Raminta.

SVEIKOS MITYBOS KURSAI

Tapk savo mitybos specialistu

Įrodyta, kad tinkama ir visavertė mityba daro poveikį fiziniam protiniam žmogaus vystymuisi, darbingumui bei ilgaamžiškumui, tai yra vienas pagrindinių, sveikatą saugančių bei palaikančių gyvensenos veiksnių. Šie kursai suteiks mitybos žinių, padės įgyti praktinių įgūdžių sveiko maisto gaminime, įgūdžių formavime, kaip išsaugoti normalų kūno svorį ir jaustis sveikai. Su šiais kursais gaunate: 5 online paskaitas (viso 20 ak. val.), kokybišką ir informatyvią dalomąją medžiagą, 7 dienų mitybos planą, praktines užduotis, el. receptų knygą, 60 min. online individualią konsultaciją ir 6 savaičių nuolatinę konsultaciją el. paštu bei motyvacinį palaikymą ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus uždaroje FB grupėje. Taip pat kursus vainikuos žinių įtvirtinimo sertifikatas.

INDIVIDUALI MITYBOS PROGRAMA

Mitybos planas „Sveikas ir lieknas“+el. knyga „101 sveiko maisto receptas”+konsultacijos

Mitybos programa – išgryninta sistema, kuri lengvai ir su džiaugsmu pritaikoma kasdienybėje ir virsta gyvenimo būdu! Tai net 21 dienos (3 savaičių) mitybos planas ir net 148 puslapių el. knyga „101 Sveiko maisto receptas“ su nuotraukomis ir gaminimo patarimais. Nuostabi galimybė, nes dabar gaunate net dvi individualizuotas konsultacijas, bei 21 dienos konsultacijas el. paštu su Raminta.

NAUJIENLAIŠKIS

Naujausia informacija Jums!

Užsiprenumeruok naujienlaiškį ir gauk aktualiausią informaciją kaip išsirinkti kokybiškus maisto produktus, populiariausius sveiko maisto receptus, maisto produktų tyrimus, straipsnius ir naujausius mokymus mitybos temomis.

.
Scroll to Top